MASZYNY PAKUJĄCE

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą w Bydgoszczy zajmującą się sprzedażą maszyn pakujących oraz folii termokurczliwych. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym jesteśmy w stanie państwu pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu pakującego państwa paczki, aby docierały do klientów w sposób bezpieczny i nienaruszalny. 
Ciągle szukamy nowych rozwiązań i innowacji, ponieważ najważniejsze jest to, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z działającego sprzętu jaki oferujemy. Cały czas staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy firmą, która wie jakie urządzenia państwu oferuje i możemy zapewnić, że będziecie Państwo zadowoleni. 
Oferujemy przede wszystkim maszyny pakujące. Są to między innymi automaty ze zgrzewem wzdłużnym, zgrzewarki kątowe z tunelem, pakowarki komorowe, zgrzewarki kloszowe, przepływowe pakowarki w polietyn, maszyny omijające w Polietyn, maszyny nakładające uchwyty oraz folie termokurczliwe. 
Pakowarki automatyczne ze zgrzewem wzdłużnym charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny oraz swoją modułowością. Wszystkie modele tej gamy mogą być dostarczane z tunelem lub bez tunelu obkurczania. Są w stanie zaspokoić produkcję do 7200 paczek na godzinę.
Pakowarki komorowe seria SL zawiera dwa modele, które zaspokajają produkcję do 300 opakowań na godzinę. Seria S posiada 2 modele manualne i 2 modele półautomatyczne. Są idealnym rozwiązaniem dla bardzo szerokiego grona odbiorców ze względu na różnorodność w jakich można je wykorzystywać. Ich wydajność to 900 opakowań na godzinę.
Zgrzewarki kątowe z tunelem to maszyny pakujące, które charakteryzują się również wyjątkową jakością ceny oraz modułowością budowy. Wszystkie modele mogą pracować z tunelem lub bez tunelu obkurczającego. W zależności od modelu są w stanie zaspokoić produkcję nawet do 3600 opakowań na godzinę. 
Maszyny nakładające uchwyty z serii HA są automatycznymi urządzeniami, które nakładają uchwyty na paczki opakowane w folię termokurczliwą, na opakowania kartonowe, na briki, rolki papieru lub inne produkty opakowane w większe opakowania o sztywnej konsystencji. 
Zgrzewarki kloszowe zawdzięczają swoją nazwę dzięki specjalnemu kloszowi, który po zamknięciu tworzy komorę obkurczającą. Urządzenia te służą do pakowania produktów w folię termokurczliwą. Dzięki listwie zgrzewająco-odcinającej ułożonej w kształt litery L uzyskujemy łatwość pakowania produktów w połrękaw foliowy.
Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość obsługi i naszych produktów. Zachęcamy na zapoznanie się ze szczegółami odnośnie oferowanego przez nas sprzętu na naszej stronie internetowej lub u nas w sklepie, który ma siedzibę w Bydgoszczy.  


Copyright ⓒ Euro-Nik 2015